Nejrychlejší výroba kvalitních brožur!

ZAČNĚTE POZORNÝM VÝBĚREM TYPU VAZBY

V1

 Vazba šitá skobkami - V1 SQF

Unikátní vazba skobičkami pro brožury až do 10mm hřbetu! Rovný hřbet lze potisknout. Je možné použít až 6 skobiček na brožuře. Ideální pro brožury, které se hodně používají a musí něco vydržet.

V2

 Vazba lepená - V2

Vazba tavným lepidlem pro brožury na nenatíraném papíru s rovným hřbetem, který lze také potisknout. Obálka se používá silnější než vnitřek brožury, může být laminovaná a s klopami.

V2 PUR

 Vazba lepená - V2 PUR

Lepená vazba polyuretanovým lepidlem pro brožury s křídovým papírem, které standardní vazba V2 neudrží. Obálka může být laminovaná a s klopami.

V4

 V4 šitá s měkkou obálkou

Vazba sešitá nití, pak slepená lepidlem a následně zavěšená do měkké kartonové obálky s možností laminace.

V8 šitá

 V8 šitá

Pevná knižní vazba. Vnitřek je sešitý nití, pak slepený lepidlem a vlepený do pevných lepenkových desek. Desky jsou opatřeny potištěným potahem s laminací. Lze vyrobit i papírový potištěný přebal. Nejkvalitnější typ vazby s příjemným plným otevřením.

V8 Lepená

 V8 lepená

Pevná knižní vazba nazývaná též falešná nebo digitální. Vnitřek je pouze slepený a zavěšený do pevných lepenkových desek s potištěným laminovaným potahem. Vhodná na malé náklady knížek s občasným používáním. Doporučujeme použít nenatíraný papír pro vnitřek.

Kroužková vazba

 Kroužková vazba

Nabízíme kovovou nerozebiratelnou nebo plastovou rozebiratelnou vazbu.

?
Něco není jasné? Potřebujete poradit nebo upřesnit nějakou informaci? Neváhejte nás kontaktovat! Společně dotáhneme objednávku do konce. O všech dalších stavech objednávky budete následně informováni e-mailem.

KONTAKT

Tel +420 775 551 133
info@mojebrozura.cz

Polypress s.r.o. | Truhlářská 486/15 | 360 17 Karlovy Vary | IČ 26351731 | DIČ CZ26351731
Firma je zapsaná u Krajského soudu v Plzni, oddíl C, vložka 14731